השכרת ציוד לאירועים קטנים: הרבה יותר פשוט מכפי שחשבתם

תכנון אירוע יכול להיות מלווה בהתרגשות ולא במקרה. מדובר על יום מיוחד במינו, שיישאר בזיכרון למשך שנים ולכן זה הזמן להגשים חלומות. כחלק מהמעבר לאירועים קטנים לא פעם יש צורך בציוד מתאים ואנחנו כאן כדי לספר לכם שזה הרבה יותר פשוט מכפי שחשבתם.

פנינו אל חברת סאונדשיין המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים כדי לקבל טיפים על השכר ציוד ולעזור לכם לתכנן את האירוע המושלם. אין זה משנה אם אתם מתכננים בר מצווה, יום הולדת, בריתה או כל אירוע אחר. זה לא משנה אם אתם מתכוונים לחגוג בבית, בחצר, בטבע או בגן מסודר, את הכתבה הזו אתם לא רוצים לפספס. 

שירותי השכרת ציוד לאירועים קטנים

אם אתם מתכננים אירוע החדשות הטובות ביותר הן שאתם לא צריכים לקנות הכל. שירותי השכרת ציוד לאירועים קטנים יענו לכם על שלל צרכים. החל מהשכרת מערכת הגברה ועד למתנפחים. כל מה שתוכלו לדמיין ויותר מכך זמין לקראת האירוע שלכם. 

שירותי השכרה מעמידים לרשותכם שולחנות, כיסאות, אמצעי הגברה שונים, תאורה, פינות ישיבה, מתנפחים, גנרטורים, מאווררים, פטריות חימום ואפילו אוהלים. רצוי לעשות מראש רשימה של כל מה שאתם חושבים שתצטרכו ולבחור מקום אחד שיוכל להציע לכם את כל הציוד. באירוע יהיו מעורבים אנשי מקצוע שונים אך חשוב שכל אחד יהיה מומחה בתחומו.

בבחינת השכרת הציוד יש לבדוק את הזמינות של החברה. לבדוק כי היא יכולה לספק את כל הנדרש לאירוע בזמן המתאים, יש לבדוק את איכות הציוד, התאמתו לאירוע ולוודא כי יעמוד לרשותכם צוות מקצועי שיוכל לענות על שאלות לקראת האירוע ובמהלכו. 

על מה תוכלו להתפשר ועל מה ממש לא תרצו להתפשר

נדמה כי תכנון אירוע דורש לא פעם גם להתפשר. אם על מספר המוזמנים, המקום, התפאורה שמסביב והזמן בו הוא יתקיים. למרות שיכולות להיות מגבלות שונות, בתכנון האירוע אין לראות בהן כגזירה אלא הזדמנות לבדוק מה כן אפשר לעשות ואיך להפוך אותו להכי מיוחד.

למשל, מגבלת כמות המוזמנים עשויה להיות מאכזבת מצד אחד אך מן הצד השני היא יכולה להיות הזדמנות להזמין את האנשים שאתם חושבים שהכי ישמחו להיות באירוע שלכם. גם המיקום יכול להישמע לכם כמגבלה, אך לאחר שתגלו את אפשרויות הציוד שתוכלו להשתמש בו, תגלו כנראה כי מדובר באפשרות להפוך את המקום להכי מיוחד שיש.

בתכנון האירוע שלכם תצטרכו להתפשר על מספר דברים. יתכן ותרצו להזמין יותר אורחים ממה שאפשר היום, שתרצו לשכור גם אזורי משחק, גם פינות ישיבה נמוכות וגם גבוהות ועוד, אך אלו יהיו מעבר לתקציב. עם זאת, אתם תוכלו להתייעץ ולמצוא פתרונות שהם כן במסגרת התקציב שתקבעו מראש. בכל מקרה ישנם מספר דברים שלא תרצו בשום אופן להתפשר עליהם:

  • תרצו לקיים את האירוע במקום עם אישור, במרחב גדול דיו ושיהיה בעל גישה נוחה. בין אם תחגגו בבית או מחוצה לו, אתם רוצים שהאורחים שלכם יוכלו להגיע בקלות.
  • תרצו לשכור ציוד איכותי. בין אם מדובר רק במערכת הגברה ובין אם תצטרכו כיסאות, שולחנות, פתרונות קירור ועוד, אתם רוצים שאלו יהיו איכותיים.
  • תרצו לוודא כי הספקים שלכם זמינים לפני, במהלך ולאחר האירוע. אתם רוצים שיהיה מענה לכל שאלה והדרכה לפעולות שאתם מתכוונים לעשות בעצמכם.
  • תרצו ליצור חוויה, לכם ולאורחים שלכם. חלק מהחוויה היא עבודה עם אנשים שנעים, נוח וקל להתנהל מולם, מחברת הקייטרינג ועד לחברת השכרת הציוד.

כל מה שתצטרכו תחת קורת גג אחת

לקראת האירוע דבר אחד ברור, אתם רוצים לעשות לעצמכם חיים קלים ככל האפשר. לכן, בוודאי תעדיפו שכל הציוד שתצטרכו יהיה במקום אחד ושתוכלו להתנהל מול חברה מקצועית שתעזור לכם לאורך כל הדרך. בחברת סאונדשיין מעמידים לרשות החוגגים את כל הציוד הנדרש לאירוע.

החברה מציעה ציוד גדול וקטן ומאפשרת לחוגגים לשכור פריט אחת בלבד (אפילו כיסא בודד) וכל מה שנדרש לאירוע. ארגון אירוע באופן עצמי, במינימום הסתמכות על אולם אירועים או מארגנים חיצוניים, יכול להיות מרגש באותה מידה. אנשי המקצוע נועדו לעזור לכם, לענות על שאלות ולהגשים עבורכם משאלות. שתפו אותם ברצונות שלכם ותנו להם להיות שם בשבילכם.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מהי מסיבת רווקות מושלמת ?

אז הגיעה השעה ויש תאריך ליום המאושר בחייך, אבל בנוסף ליום הנפלא שבו תיהי נוצצת וזוהרת בלבן, לצד אהובך והאיש שבחרת להעביר את חייך, להיות

קרא עוד »