מהי מסיבת רווקות מושלמת ?

אז הגיעה השעה ויש תאריך ליום המאושר בחייך, אבל בנוסף ליום הנפלא שבו תיהי נוצצת וזוהרת בלבן, לצד אהובך והאיש שבחרת להעביר את חייך, להיות אב ילדייך והחבר הכי טוב שלך, ישנו עוד יום בונוס (או שבוע, תלוי מה החלטתם), שמלבד החתונה, מתרכז רק בך ומיועד לשחרור, שיכרון חושים ומין "רגיעה" לפני שמגיע היום המיוחל.

אז מה באמת חשוב במסיבת רווקות?

מסיבת רווקות (מוצלחת) מורכבת מהרבה פרמטרים ותוספים שונים שיוסיפו, ישדרגו, ייחדו ויהפכו את מסיבת הרווקות שלך לאירוע שלא תרצי ותוכלי לשכוח, לפחות כמו היום המיוחל. אנו נעבור על הנקודות העיקריות שאסור לך לפספס, לדלג או לחפף עליהן.

הנשים שלצדך

כמו בכל מסיבה, בלי קשר לרווקות לא רווקות, הפרמטר הכי חשוב להצלחתה, היא הרכב האנשים בה, וזהו פרמטר עוד יותר חשוב במסיבה שלך, במיוחד בגלל שמדובר בנשים. נשים הן עם מיוחד, המין היפה, אלו שאוהבות לתפוס את הפוקוס ולהרגיש מיוחדות ואהובות תמיד וכמה שאפשר. אבל כשמדובר במסיבת רווקות, כל הפוקוס אמור להיות מופנה רק אלייך, לכן אם יש לך חברות, שאינן יודעות לפרגן, לשחרר ולתפוס את מרכז הבמה, אלו הנשים את לא צריכה במסיבת רווקות שלך, לא בגלל שהן חלילה רעות, אבל כי הן בהחלט יכולות להרוס לך את החוויה, כי שורה תחתונה, המסיבה הזאת היא לכבודך.

כמו כן, מלבד הלא, את צריכה יותר להתרכז בכן ולכן חשוב שיהיה לך הרכב חברות שכן מרימות, כן משמחות, כן זורמות והכי חשוב, כן יודעות לתת לך את מלוא הפוקוס באותה המסיבה. גם כאן, חשוב לשמור על הנוסחה - איכות על פני כמות. הרבה מסיבות רווקות מאבדות עניין, בגלל שהכלה חשבה "להעמיס" כמה שיותר בנות, במקום להתרכז באיכות הנשים שמקיפות אותה. תופתעי לגלות (או שלא) שעדיפה לה מסיבת רווקות עם 3 חברות בסטיס (לדוגמה) מאשר מסיבה עם 20 בנות שחלקן לא מכירות אחת את השניה. אל תשכחי לנשים יש נטייה לקנא, מה שגורם להן לנסות ולהתעלות על עצמן ובכך, לשכוח לשם מה ולשם מי הן הגיעו.

תכנון האירוע

כל מסיבה טובה, היא מסיבה מאורגנת, כזו שיש לה התחלה, אמצע, וסוף (כי אם הוא לא ממש ידוע...), לכן חשוב שתהיה תוכנית ולא סתם משהו כללי ובנאלי (יש וילה, הרבה אלכוהול, יאללה "זורמות"), כי תוכנית אמורה לתפעל את כולן, כולל אותך, מרכז האירוע. עכשיו, זה ברור שבדרך כלל, הכלה היא לא זאת שמתכננת את האירוע, אבל את צריכה לבחור למי לתת את משימת התכנון ולכן, הבחירה צריכה להיות חכמה. לצורך העניין, אחרי שבחרת את הרכב הבנות, תבחרי את זו שיודעת לתכנן הכי טוב, ביחד עם זו שמכירה אותך הכי טוב, תנסי להסתכל על המשימה כמו ראיון עבודה להתאים את זאת למתאימה/ות ביותר.

תכנון נכון של האירוע, ימנע רגעים "מתים", יחזיק אותך (ואת החברות שלך) פעילה ויגרום לזרימה במהלך כל המסיבה. שוב, זה לא שיש לנו משהו נגד ספונטניות, חלילה, אבל כשמדובר במסיבה החשובה של חייך, עדיף שהיא תהיה מתוכננת ומסודרת מאשר לזרום עליה freestyle (פריסטייל) ובגישה של "מה שיצא, אני מרוצה".

הפיצ'רים השונים

על החלק הזה לבדו, ניתן להרחיב ולכתוב מאמר שלם, אבל אנו ננסה לתמצת לך את הנקודות החשובות שצריך לתת עליהן דגש. פיצ'רים הן בעצם תוספות, אבל כאשר מדובר על מסיבת רווקות, הכוונה היא על הנקודות שמהן מסיבת הרווקות מורכבת. אם זה קשים בצורת איברי מין, או סוג האלכוהול, הפעילויות השונות, מקום האירוע ולמעשה כל דבר שייחד ויהפוך את המסיבה הזו ממסיבת בנות, למסיבת רווקות.

אלכוהול

את צריכה לזכור, שאלכוהול במסיבה הזו, נועד בשביל לשחרר, לתת ראש טיפה יותר קליל ובשביל להזרים את האווירה ולכן נהוג להשתמש באלכוהול קליל, כמו יינות, יינות מבעבעים, קוקטיילים ודברים עדינים יחסית שלא יגרמו לשכרות מיידית או גבוהה מדי. שוב, אם לצורך העניין את בחורה שממש אוהבת להשתכר, אנו לא נגיד לך לא אבל באירועים כאלו, עדיף יהיה לזכור אותם מאשר להשתגע בהם.

מקום האירוע

המקום שבו נעשית המסיבה, אמור לענות על קריטריון עיקרי אחד והוא: נוחות למשתתפות על פי הפעילויות השונות. הרבה בנות לפעמים חושבות לקחת איזו וילה ענקית עם שטח של כמה דונמים כדי לנסות ו"להפציץ" את האירוע, אבל בפועל, הרכב האנשים הוא הרכיב המרכזי ואם לצורך העניין, אין באמת שימוש בוילה (לדוגמה) או אפילו ב50% ממנה, אז זה גם בזבוז מיותר של כסף (בדרך כלל הגדול יותר הוא גם היקר יותר) וגם זה יכול לקחת פוקוס ממה שחשוב באמת שזו הכלה וההנאה של המשתתפות.

הקטנות שמסביב

קשים בצורות הן דוגמה אחת מיני רבות, אבל כמו שנאמר, צריך להתייחס אליהן כ"קטנות". הרבה פעמים קורה שבנות מבזבזות הרבה זמן וכח מנטלי בשביל כל מיני "פיצ'יקעס" שאמורים לתת למסיבה, מסכה של  "מסיבת רווקות", אבל האמת היא, שכל אלו הם באמת דברים שוליים, כי גם ככה ברוב המוחלט, מה שקורה במסיבה, אינו מתועד והכי חשוב, שאלו הדברים שכלת האירוע תזכור הכי פחות (או תשכח הכי מהר), לכן זה לא שאנחנו נגד, אבל אנו ממליצים לא לבזבז על זה מאמץ מופרז. אלו קטנות, לא מה שישנה או יהפוך את האירוע, התייחסו אליהן פרופורציונלית.

החשפן

ברורה לנו גולת הכותרת, שאלת החשפן (איך לא?) שאוטומטית קופץ לראש ברגע שמזכירים את המושג "מסיבת רווקות". לפני הכל, חשוב שהכלה (והחברות שלה) יבינו שזה לא יהיה כמו שראיתן בסרטים הוליוודיים, אחרי הכל אנחנו בישראל, אז קצת פרופורציות. החשפן למעשה, מגיע על תקן ה"פרי האסור" וכאילו מין חטא אחרון לפני ההתחייבות במוסד הנישואים ולכן הוא כל כך אסוציאציבי עם מסיבות הרווקות.

לגבי חטא, המושג הזה הוא מאוד סובייקטיבי, כי לצורך העניין, את בזוגיות פוליאמורית, ואת ובעלך לעתיד רגילים לעשות חילופי זוגות, אזי חשפן הוא לא באמת אטרקטיבי לך, במקרים כאלו, אפשר לרמוז לחברות המארגנות שאת ממש לא בעניין וזה ממש לא עושה לך את זה, ולמרות שזה נתפס בשנים האחרונות כמשהו "מאסט", ויתור על החשפן, לא רק שיחסוך לכן הרבה מאוד כסף (זה לא עסק זול) והכסף הזה יוכל להיות מושקע במשהו אחר, יותר רלוונטי, זה גם באיזושהי מידה ייחד את מסיבת הרווקות שלך וירחיק אותה מלהיות בנאלית.

תשובה מסכמת

חשוב תדעי שאין איזו "נוסחה מנצחת" לגבי מסיבת רווקות מושלמת. מסיבה, היא מאוד דינמיית ומורכבת מאנשים (נשים) מה שהופך אותה ללא צפויה תמיד, אך ישנם דברים שרצוי שיהיו לך בראש שזה, לבוא עם ראש פתוח, אחרי הכל הערב הזה הוא למענך, אם את תיהני, החברות שלך ייהנו, לבחור את הסביבה הכי מתאימה ונכונה לך, כי שוב, זה האירוע שלך, והכי חשוב לבחור ממקום חכם ולא רגשי(אפשר לעשות שילוב) את מי שינהל לך את המסיבה החשובה של חייך.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.